1983 yılında doğan torna olarak imalata başlayan DOĞANAY kapı kolları 1998 yılında Doğanay Metal Gıda İnşaat Tekstil Mobilya ve Sanayi Ticaret Şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Kapı Kolu sektöründeki yerini ve çizgisini koruyarak daha çok üretim yerine daha kaliteli ve estetik ürün üretmeyi hedefini seçmiş ve bu kararınıda geliştirmiştir.

Doğanay Kapı koları sadece kapı kolu piyasasına hizmet etmeyip, otomotiv sektöründe, yedek parça imalatı, hastane, okul ve otel işlerinde de özel proje dahili işler yapmaktadır. Firma prensiplerinden ödün vermeden değişen ekonomik koşullara ve globalleşen dünyaya uyum sağlayarak, kaliteli ürün pörtföyünü artırmıştır.

Firmamız ileri teknoloj ve tecrübeli personel gücüyle Ülkemizde pek çok imalat ve uygulamaya başarı ile imza atmıştır. Doğanay olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya sürekli devam ediyoruz.

Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendiside zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

Uygun projelerinizde birlikte çalışabilmek umuduyla saygılarımızı sunarız.

 

Adem DOĞAN

Genel Müdür

Copyright © Doğanay 2011. | All Rights Reserved.